FISCOPLAN

BIURO RACHUNKOWE

O NAS

KIM JESTEŚMY

Opiekę merytoryczną nad Państwa sprawami bezpośrednio sprawują partnerzy Biura Rachunkowego w osobach:

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi księgowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane licencją Ministerstwa Finansów oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanej działalności.

Po podpisaniu umowy, przejmujemy od Państwa odpowiedzialność za prawidłowe regulowanie zobowiązań publicznoprawnych, jak również prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe Państwa pracowników.

Na każdym etapie współpracy jesteśmy zobowiązani do utrzymania w tajemnicy wszelkich, uzyskanych od Państwa informacji oraz w szczególności dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i księgowych.

W trosce o jakość naszych usług, regularnie konfrontujemy swoją wiedzę na podyplomowych szkoleniach zawodowych i kursach, natomiast problemy interdyscyplinarne rozwiązujemy przy współudziale współpracujących z nami kancelarii prawnych i biegłych rewidentów.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom zdobytym m.in. w międzynarodowych korporacjach, obok przyjaznej atmosfery zapewniamy swoim Klientom wysokie standardy obsługi.

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia formularza ofertowego lub do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia korzystnych dla Państwa warunków.

Zespół Fiscoplan

Daria Roszuk-Suszycka

Główna Księgowa

daria.roszuk@fiscoplan.pl

Tel. kom.: 505 273 214

Kwalifikacje zawodowe

Rafał Suszycki

Księgowy / Specjalista ds. Kadr i Płac

rafal.suszycki@fiscoplan.pl

Tel. kom.: 502 928 420

Kwalifikacje zawodowe

DŹWIĘK

PEŁNY EKRAN

FISCOPLAN © 2010-2020 | UL. RYDYGIERA 11A LOK. 182, 01-793 WARSZAWA